Loading...
BAYİLİK BAŞVURU
Aşağıdaki formu doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsinizResimdeki Karakteri Giriniz

شرایط مربوط به نمایندگی

شرطهای نمایندگی میس پوئم:

شرکت میس پوئم در سایه استراتژی های توسعه و گسترش موفقیت آمیز خود ٬   توانسته است با افتتاح 120 فروشگاه و بیش از 600 شرکت نمایندگی کوچک (کرنر) در داخل و خارج کشور در حال گسترش و توسعه مداوم می باشد.                        

شرکت میس پوئم با در نظر گرفتن خصوصیاتی که در زیر بیان شده است و در چارچوب استراتژیهای کاری در بخشهای مختلف در حال بستن قراردادهای جدید کاری می باشد.

فروشگاههای نمایندگی:

خصوصیاتی که بایستی در مغازه ها باشد

- بنابر حق امتیاز افتتاح یک مغازه ٬ مغازه  موجود در طرح بایستی در خیابان اصلی که مرکز خرید اصلی در آن خیابان واقع می باشد قرار گرفته ومرکز خرید نیز بایستی در پاساژی که دیگر مارکها و سازمانهای رسمی  قرار دارد واقع باشد.   

-  مساحت مغازه بایستی حداقل 100 مترمربع باشد.

- در زمینه مغازه داری وفروش محصولات نساجی بصورت خرده٬ بدنبال کسب تجربه می باشد.

-  مغازه بایستی  دارای زیرساخت های اساسی در زمینه  تداوم  کاروبکارگیری کارکنان رسمی باشد.

-  سفارشات بایستی با توجه به کلکسیون فصلی و موجود در مغازه میس پوئم انجام گیرد.

- مغازه های میس پوئم بایستی با توجه به طرحهای معماری و دکوراسیون طراحی و ساخته شود.

-  بودجه ای که شرکت امتیاز دهنده برای تبلیغات و شناسایی شرکت در نظر گرفته می گیرد٬ بایستی درقالب طرح و برنامه کاری از جانب طرفین قرارداد تعیین  شود.

- شرکت میس پوئم می تواند با شرکت های کار آفرینی که همسوبا برنامه های سرمایه گذاری ٬ استانداردهای میس پوئم و قوانین اساسی میس پوئم می باشند٬ ارتباط و همکاریهای لازم را به انجام برساند.در صورتیکه موقعیت مغازه و طرح سرمایه گذاری مغازه اجازه دهد تمامی شرایط حق امتیاز بایستی از جانب هر دو طرف با جزییات کامل مورد بررسی و مذاکره قرار گیرد.  

شرکت نمایندگی کوچک (کرنر) :

-  مغازه  بایستی در خیابان اصلی که مرکز خرید اصلی در آن خیابان واقع می باشد قرار گرفته باشد. ومرکز خرید نیز بایستی در پاساژی که دیگر مارکها و سازمانهای رسمی  قرار دارد واقع باشد.

- مساحت میس پوئم در داخل مغازه بایستی حداقل 30 مترمربع باشد.

- مغازه بایستی محصولات و اجناس متناسب با مارک میس پوئم بفروشد ومحصولات میس پوئم در کنار  اجناس متناسب با آن  و در رده میس پوئم  قرارداده شود.

- در مراکز تبلیغاتی (کرنرها)  ازپوسترها و تابلوهای تیلیغاتی که از طرف شرکت میس پوئم فرستاده می شوند بایستی استفاده شوند.

هدف و طرح کلی فروشگاه

 

فروشگاههای صاحب افکار و نظریه های مدرن

فروشگاهها و شرکتهای تبلیغاتی میس پوئم بهترین مکان برای ملاقات دوستداران و طرفداران این مارک با محصولات و اجناس دلخواه خود می باشد از اینرو تمامی جزییات  مغازه ها بایستی از طرف معماران متخصص  و با دقت و ظرافت خاصی طراحی و اجرا شود.هر مغازه ٬ انعکاس دهنده مدرنی از  افکار و نظریات کلی مغازه داری میس پوئم می باشد.در بین شرکتهای لباس حاضری ٬ شرکت میس پوئم به همان اندازه که به کیفیت اجناس خود دقت و رسیدگی می کند ٬ به رعایت استانداردهای مغازه نیز  توجه و دقت خاصی از خود نشان می دهد.همچنین در انجام  تمامی کارها از قبیل: جاگذاری و قراردادن اجناس ٬ طبقه بندی محصولات و کارهای اتیکت و برچسب زدن محصولات و تمام  جزییات کار٬روش و ایده و کیفیت کار خود را به نمایش می گذارد.

 

گروه معماری  برنامه ریز با سرعت و دقت  بالا

در حین طراحی مغازه ٬ گروه معماران متخصص در محل مغازه شروع به انجام فعالیتهای ابتدایی کرده و پیش نویس بصری (تصویری)را تنظیم می کنند.پس از آن با در نظر گرفتن جزییات کار با دقت و ظرافت خاص٬ نقشه اسباب کشی و انتقال و همچنین چگونگی طرز استفاده از فضای مغازه تعیین می شود. فضای ایده آل و مناسب برای نمایش محصولات و اجناس در نظر گرفته شده ووارد مرحله ویرایش و بازنگری می شوند.  بابه  نمایش گذاشتن تک تک اجناسی که در مغازه بفروش خواهد رسید (تنظیم ویترین برای محصولات) ٬ مغازه آماده ارایه خدمات به مشتریان خود می باشد.

مغازه های معاصر وبروز شونده با روند مد روز

 گروهی که تمامی تغییرات و پیشرفتهای موجود در بازاررا از نزدیک تعقیب می کنند٬ با انجام تغییراتی در مغازه تمامی سعی و تلاش خود را بمنظور حفظ جذابیت مغازه و تطبیق با نوآوری های جدید و بروز و مدلهای بروز مغازه را انجام می دهند. 

ما چه کسانی هستیم؟

 

ساختارشرکت

با داشتن طراحی های مدرن ٬ پرانرژی و مستقل خود برای  چشم انداز جوانان جزء اولین مارکهادر سطح دنیا و ترکیه 

مارک خلاق و نوآوری که با سرعت بسیارزیادی در این بخش در حال توسعه و گسترش می باشد. 

سالانه با بیش از 500 طراحی جدید

صادرات به بیش از 40 کشور در دنیا

مارک صاحب نظر و تعقیب کننده پیشرفتها و مدهای روز

مارک در حال گسترش و توسعه با هدفهای جهانی

مارک صاحب اطلاعات کاری ٬تجربه٬ دارای ارزشهای معتبرهمراه با  سیستم های مدیریتی٬و سرمایه گذاری با  سودآوری بلند مدت و ماندگاروسودمند 

مارکی که برای زمانها و مکانهای مختلف و طرزهای مختلف زندگی با مارکهای زیرمجموعه ای غنی و ثروتمند با طیف گسترده ای از تنوع محصولات

 

چشم انداز

بعنوان مارک میس پوئم سعی داریم با داشتن کیفیت بالا٬ اعتماد و نظم و ترتیب در سطح بالا٬ موفقیت بدست آمده خود رادر کشور ترکیه به جهان گسترش داده و در بخش لباسهای حاضری در سطح جهانی مارک مورد پسند و ترجیح همگان باشیم. 

 

اهداف

ایجاد شبکه مغازه های زنجیره ای گسترده در سطح دنیا و ترکیه 

داشتن مارکهای زیرمجموعه ای غنی و ثروتمند

با داشتن استانداردهای کاری با بهره وری بالا وواجد شرایط ٬در این بخش جزء مارکهای در حال توسعه و نوآوربودن.  

با انجام  سفارشات کاری منظم  قابل انعطاف و سریع و بدون ایجاد کم و کاستی در کیفیت اجناس با ارایه قیمتهای مناسب٬ باعث ایجاد تغییرات اساسی در این بخش می شود

 ملاقات پیشرفتها وروندهای کاری با طراحی های منحصر به فردخود

 

ارزشهای ما

قراردادن ممنونیت و رضایت مشتری در درجه اول

با داشتن دیدگاهی که بر روی کیفیت و جزییات کار متمرکز شده است. 

مارک قابل اعتماد که در آینده نیز همچنان خواهد ماند

ترتیبات ظاهری و تنظیم ویترین

 

 همچنین در دنیای میس پو ئم ٬ زیبا و خوب به نظر آمدن لباسهای ترند نیز مهم و دارای اهمیت می باشد.از اینرو تیم مجرب تنظیم کننده ظاهر و ویترین مغازه تمامی فعالیتهای خود را بر اساس دو مورد انجام می دهند.اولین مورد٬

نشان دادن و ارایه کیفیت  اصلی مارک بدون نقص و کم و کاستی.دومین مورد عبارت است ازتلاش و همکاری برای  به نمایش گذاشتن و جلب نظر کردن با اجناس و مدلهای جدید.

ارایه ویترینهای بسیار زیبا  و نشان دهنده ترند و مدلها

تیم طراح میس پو ئم با اطلاع از اهمیت زیبایی و جذابیت ویترین و اثر آن بر مقدار فروش٬ همواره تعقیب کننده  تکنیکهای ارائه بصری (دیداری) در سطح دنیا که دایما در حال تغییر است و مدلها و ترندهای ارایه اجناس می باشد.  این داده ها و اطلاعاتی که بروزمی شود با استراتژیهای تبلیغات شرکت همخوانی و مطابقت می کند.مارک میس پو ئم هیچگونه انعطافی در مورد رعایت استانداردها از خود نشان نداده و تخصص و مهارت خودرا در زمینه طراحی ویترینها نیز به معرض نمایش می گذارد. در هر فصل مد 2 بار اصلی (در فصلهای تخفیف) و 2 بار در وسط هر فصل (دکمین فصل تخفیف اجناس) در مجموع 4 بار فعالیت تغییر و نوآوری ویترین را انجام می دهد.

علاوه بر این برای روزهای خاص نیز از قبل برنامه ریزی و طراحی ویترین انجام می گیرد. مغازه های میس پو ئم در تمام روزهای سال توجه و دقت خاصی به جذابیت و زیبایی ویترینها و طراحی هر چه بهتر ویترینها از خود نشان می دهند.

راه حلهایی بمنظورجزییات طراحی های تنظیم داخلی

در تنظیمات داخلی مغازه ٬ بمنظور انجام کارهای خرید توسط مشتریان بصورت بسیار راحت و دلپذیر٬تیم میس پو ئم اقدام به انجام طراحی های داخلی خلاقانه و مدرن می کند.

برای تسهیل در کار خرید ٬ دسترسی آسان مشتری به جنس و محصول مورد نظر خود٬ ارزیابی و انتخاب محصولات جایگزین مناسب براحتی٬نشان دادن و ارایه اجناس براحتی به مشتری و ایجاد ممنونیت و رضایت کامل مشتری تیم میس پو ئم تمامی جزییات کاررا بدقت بررسی و به مغازه منعکس می کنند.   

فعالیت های تبلیغاتی

تبلیغات بر اساس هدف تعیین شده و پیش بینی و حل مشکلات قبل از اینکه به وجود بیایند

 

در مارک میس پوئم تمامی مراحل کاری مربوط به فعالیت های تبلیغاتی توسط گروه مجرب انجام گرفته می شود. در این مرحله کاری در ابتدا نظریات مشتریان تحقیق و بررسی شده و سپس بر اساس ترند، رقابت و موقعیت بازار تحقیق و بررسی گردیده و استراتژی های که بر هدف حل مشکلات بوده تنظیم گردیده و فعالیت های تبلیغاتی و بازار یابی بر این اساس طراحی و به اجرا گذاشته خواهد شد. فعالیت های تبلیغاتی و روابط عمومی از طریق  تلویزیون، رادیو، مجله وغیره انجام خواهد گرفت و همچنین در چارچوب تبلیغات فضای باز تبلیغات بیلبورد و تبلیغات نمای ساختمان ، تبلیغات توسط زراحی بر روی ماشین های تبلیغاتی ، پوستر و تابلو ها نیز در این مرحله مورد بررسی و انجام خواهد گرفت.

 

  روش بازاریابی تعاملی

 

تیم خلاق بازاریابی ؛ یکپارچه سازی و رشد  در زمینه نرم افزار و سخت افزار ، به ویژه گسترش تبلیغات دیجیتال  به ویژه فن آوری با استفاده از اینترنت ، با تغییر در آگاهی توده ای  نیز از فرصت تعامل نوآورانه بهره مند خواهند شد. مارک میس پوئم که یک مرک قوی و جوان می باشد در فعالیت های تبلیغاتی و بازاریابی با استفاده از اینترنت که بیشتر از طریق نسل جوان مورد استفاده قرار می گیرد روش بازاریابی تعاملی را به طور فعال مورد بررسی قرار می دهد.

 

استراتژی های خلاق برای ترویج و توسعه

 

تیم بازاریابی همچنین وسیله های ارتباطاتی ، فعالیت های تبلیغاتی و دسترسی مخاطبان به این فعالیت های را به طور مداوم مورد برسسی قرارداده و بر اساس نتایج این تحقیقات به فعالیت خود ادامه خواهد داد. استراتژی خلاق طراحی و تولید می نماید و ارتباطات روش ارتباطی و کانال ها را تعیین می نماید. برای بالا بردن یکپارچگی و اعتبار مارک و همچنین بالا بردن تعداد فروش محصولات گروه میس پوئم در چارچوب ملی و بین المللی و هکچنین در صورت نیاز براساس طلب های ویژه نیز روش ها و فعالیت های تبلیغاتی خلاق را به اجرا خواهد گذاشت.

 

حامیان

 

مارک میس پوئم  همچنین سریال های تلویزیونی و برنامه های تلویزیون ، فیلم های سینامایی، فستیوال ها و مراسم ویژه را نیز حمایت می نماید. مطابق با ساختار سازمانی خود برنامه های موجود در کانال های تلویزیون ملی و بین المللی را حمایت نموده و روند و قدرت برند خود را افزایش می دهد. 

چرا باید نمایندگی میس پوئم را بگیرم

 

تنوع محصولات فست فشن وترند 

سالانه بالای 3 میلیون و میانگین تولید سالیانه بالای 5000 مدل می باشد و روزانه 15 مدل جدید. در سایه استراتژی  در زمینه تولید لباس زنانه در مدت زمان کوتاهی پیشرفت کرده در حال حاضر در داخل و خارج از کشور دارای 130 مغازه و 600 کورنر می باشیم

 

حق نام تجاری

در افتتاح مغازه جدید حق نام تجاری طلب ودریافت نمی شود

 

قیمت مناسب

دارای کیفیت بالا، با توجه و در نظر گرفتن جزییات دارای قیمت مناسب می باشد

 

کمک

پس از افتتاح مغازه میس پوئم برای مدیریت مغازه، انتخاب پرسنل و آموزش، تبلیغات و بازاریابی و تمامی اطلاعات و آموزش های مربوطه داده شده و کمکرسانی هاو-نو انجام خواهد گرفت

 

تبلیغات و حل مشکلات

تبلیغاتی که بر اساس هدف تایین شده بوده و حل مشکلات و ارایه پیشنهادات قبل از به وجود آمدن مشکل، استراتژی تبلیغات خلاق و اسپانسوری ها و بازاریابی قدرت مارک را افزایش خواهد داد

 

تنظیمات خلاق و ویترین های زیبا

ویترین های زیبا که نشان دهنده ترند به روز می باشد، طراحی های چاپ شده که نشانگر مارک میس پوئم می باشد و تعقیب تمامی مراحل با تکنیک های پرزنتیشن

حل مشکلات طراحی داخلی با طراحی های خلاق و تامین ممنونیت مشتری و انجام تمامی کارهای مربوطه که در چارچوب جزییات کاری می باشد. 

 

رقابت کاری

میس پوئم مغازه خود را باز نکرده و رقیب سرمایه گذار مربوطه نخواهد شد.

 

تنوع مارک های زیر مجموعه

دارای زمینه گسترده و کلکسیون های متنوع می باش

 

میس پوئم

میس پوئم

میس پوئم جاست

بیسیک

سویت تینگز

بلک

میس پوئم دنیم

نایت وییر

میس پوئم بیزنس

میس پوئم آکسسورایز

     

ممنونیت 100% مشتری و صداقت کاری

ازافتتاح مغازه با موفقیت تا حل مشکلات در زمینه برنامه ریزی کاری  همیشه در کنار شما خواهیم بود

 

مارک پیشرو و در حال پیشرفت جوانان

هدف ما سنین 15-35 می باشد. زیرا در تمامی دنیا بیشترین سن خرید مابین 15-35 میباشد و این مورد باعث بالا رفتن درصد فروش ما می باشد

مارک ها

 

میس پوم کژوال

کلکسیون میس پوم کژوال : این کلکسیون در مدت زمان کوتاه مورد دقت و توجه  افرادی که ترند و شیک بودن را می خواهند ادغام نمایند قرار گرفته است.

 

سویت تینگز

کلکسیون سویت تینگزبرای افرادی که خواستار زندگی شاد به همراه رنگ ها و ترند های با نشاط می باشند می توانند از کلکسیون سویت تینگز که به طور ویژه طراحی شده است استفاده نمایند که این کلکسیون به علت دارا بودن رنگ های بانشاط دارای مشتری فراوانی می باشد.

 

میس پوم دنیم

 کلکسیون میس پوم دنیم که ظرافت پارچه را با روح آزاد  میس پوم ادغام کرده است با میس پوم دنیم

وجهه های متفاوت و  اسپورت را به وجود آورده است.

 

جاست بلک

رنگ سیاه که یکی از رنگ های مورد دلخواه شب می باشد و همچنین رنگ استفاده شده در کلکسیون جاست بلک می باشد در مراکز اداری، پارتی ها، مراسم تحویل سال، در سالن های غذاخوری، مراسم تولد، مراسم فارغ التحصیلی و همچنین در تمامی روزهای ویژه قابل استفاده می باشد همچنین دارای پارچه های براق ، پیراهن ها ، کت دامن کوتاه ، لباس های پولک دوزی شده، تی شرت و شلوارک و شلوار نیز در این کلکسیون موجود می باشد. کلکسیون جاست بلک دارای مدل های متنوع با پارچه های متفاوت طراحی شده است.

 

 

میس پوم بیسیک

گروه میس پوم بیسیک که زیر مجموعه مارک میس پوم می باشد با مدل ها و ترند های متفاوت که همیشه در حال پیشرفت و تغییرات بر طبق ترند روز می باشد با مدل ها و رنگ های متفاوت طراحی و ارایه می گردد.

 

 میس پوم آکسسورایز

 

 کلکسیون میس پوم آکسسورایز برای افرادی که مناسب با لباسی که پوشیده اند زیور آلات استفاده می نمایند و همچنین افرادی که ترند به روز را از نزدیک تعقیب می نمایند و همچنین  خواستار زیور آلات زیبا و جلب توجه کننده می باشند در این کلکسیون زیورآلات زیبا در رنگ های متفاوت را طراحی و ارایه می نماییم.

 

 

 

شرایط مربوط به نمایندگی
شرایط مربوط به نمایندگی
هدف و طرح کلی فروشگاه
هدف و طرح کلی فروشگاه
ما چه کسانی هستیم؟
ما چه کسانی هستیم؟
ترتیبات ظاهری و تنظیم ویترین
ترتیبات ظاهری و تنظیم ویترین
فعالیت های تبلیغاتی
فعالیت های تبلیغاتی
چرا باید نمایندگی میس پوئم را بگیرم
چرا باید نمایندگی میس پوئم را بگیرم
مارک ها
مارک ها
بازگشت صفحه اصلی