Loading...

MISSPOEM BLOG

THIS SUMMER'S FAVORITE IS BACKLESS DRESSES

Dekolte severlerin ve zarif bir sırta sahip olan pek çok kişinin memnuniyet duyacağı bir trendle birlikteyiz. Boyun ve boyuna eşlik eden sırt dekoltesi kadının zarafetini ortaya koyan belki de en güzel dekolte.

read more
SHOULDER NECKLINE IS TRENDING

Son yılların en trendleri arasında olan omzu açık bluzlar 2016 yaz modasında da çok güncel. Omzu açık bluz modelleri çekici ve tarz sahibi bayanların en çok tercih ettikleri bluz modeli halini aldı. Sokak modasında sıkça gördüğümüz omzu açık bluz trendinde, bluzları zevke göre denim pantolon, şort ve eteklerle kombinleyebilirsiniz ve daha alımlı görünebilirsiniz.

read more
HOW SHOULD WE WEAR PLENTY LEG PANTS

Uzun boylu bayanlar için; bol paçalı pantolonlar güzel bir seçimdir. Bu tarz pantolonları rahatça taşıbililmelerine ek olarak babet, spor ayakkabı ve sandaletle de kombinlenebilir. Eğer Geniş kalçalarınız varsa, kısa paçalı bol pantolonlardan tercih edilerek dikkatleri ayak bileklerinize çekerek kalçalarınızı da kamufle etmiş olabilirsiniz.

read more
THIS SUMMER WE WILL TIE OUR SHIRTS AT FRONT

Gömleği klasik bir çizgiden çıkarıp, farklı yerlere taşımak isteyenlere önden bağlanan göbeği biraz açıkta bırakan modelleri tavsiye ederiz.

read more
GREAT WAYS TO WEAR STRIPES

Kombininiz için ekstra bir detay eklemek için eğlenceli bir yol sunuyoruz. Çizgili desenler nasıl giyilir? Çizgili giymenin şık yolları için önerilerimize göz atın.

read more
HINTS TO LOOK THIN

HINTS TO LOOK THIN

İnce görünmek her kadının isteğidir. Özellikle yaz sezonun gelmesiyle fazla kilolardan bir an önce kurtulmak isteriz. Kıyafet seçimlerinize, renk kombinasyonlarına vs. dikkat ederseniz kilolarınızı verirken de ince görünebilirsiniz.

read more
GO BACK HOME