Loading...

БЛОГ MİSSPOEM

OMUZ DEKOLTESİ TRENDİ YÜKSELİŞTE Ru

Son yılların en trendleri arasında olan omzu açık bluzlar 2016 yaz modasında da çok güncel. Omzu açık bluz modelleri çekici ve tarz sahibi bayanların en çok tercih ettikleri bluz modeli halini aldı. Sokak modasında sıkça gördüğümüz omzu açık bluz trendinde, bluzları zevke göre denim pantolon, şort ve eteklerle kombinleyebilirsiniz ve daha alımlı görünebilirsiniz.

Devamını Oku
BOL PAÇA PANTOLON NASIL GİYİLİR? Ru

Uzun boylu bayanlar için; bol paçalı pantolonlar güzel bir seçimdir. Bu tarz pantolonları rahatça taşıbililmelerine ek olarak babet, spor ayakkabı ve sandaletle de kombinlenebilir. Eğer Geniş kalçalarınız varsa, kısa paçalı bol pantolonlardan tercih edilerek dikkatleri ayak bileklerinize çekerek kalçalarınızı da kamufle etmiş olabilirsiniz.

Devamını Oku
BU YAZ GÖMLEKLERİ ÖNDEN BAĞLIYORUZ

Gömleği klasik bir çizgiden çıkarıp, farklı yerlere taşımak isteyenlere önden bağlanan göbeği biraz açıkta bırakan modelleri tavsiye ederiz.

Devamını Oku
ÇİZGİLİ GİYMENİN MÜTHİŞ YOLLARI

Kombininiz için ekstra bir detay eklemek için eğlenceli bir yol sunuyoruz. Çizgili desenler nasıl giyilir? Çizgili giymenin şık yolları için önerilerimize göz atın.

Devamını Oku
İNCE GÖRÜNMEK İÇİN HİLELER

İnce görünmek her kadının isteğidir. Özellikle yaz sezonun gelmesiyle fazla kilolardan bir an önce kurtulmak isteriz. Kıyafet seçimlerinize, renk kombinasyonlarına vs. dikkat ederseniz kilolarınızı verirken de ince görünebilirsiniz.

Devamını Oku
GERİ DÖN ГЛАВНАЯ СТРАНИЦА