Loading...
نهادی
طراحی و تیم طراح

 

تیم طراحی جوان و متخصص در زمینه کاری

تولیدات با توجه و تمرکز کامل به طراحی  طرز زندگی میس پوئم می باشد.از اینرو در تیم طراحی میس پوئم استادان و طراحان مجرب و کارآزموده و جوان و تازه نفس همکاری داشته و دربخش طبقه بندی مد بطور مداوم استعدادهای جدید و موفق را بکار میگیرد. میس پوئم با داشتن این تیم کاری سعی دارد مارک نوآور و خلاق خودرا همیشگی و با تداوم کند.

سالانه بیش از 5000 طرح و ایده جدید

در حین کارهای طراحی  که  چارچوب و قالب اصلی مجموعه شکل می گیرد چشم انداز و دیدگاه خلاق و جوان تیم نیز آشکار می شود. این تیم توانای طراح سالانه نزدیک به 5000 مدل مختلف ارایه می دهند.این تنوع وسیع و گسترده معیارهایی مانند :" ارزش یابی زیبایی کار " ٬ " قابلیت"  ٬" قابلیت تولیدکنندگی"٬ را بطور جدی تعقیب می کند.

دیدگاه و نظریه مبنی بر تعقیب و دنباله گیری از نزدیک مد در دنیا

تیم طراحی میس پوئم٬ تمامی روند ها ٬ مدلها و جریان کاری و نمایشگاههای مد در سطح ترکیه و  دنیا را از نزدیک دنبال می کند.دیدگاه خلاق خود را بطور مداوم در حال بروز کردن می باشد. درحین انجام کارهای  طراحی٬ فعالیتهای آنالیز و توسعه را دنبال کرده و از هر منبع آگاهی بعنوان منبع الهام برای کارها و طراحی های خود استفاده می کنند.

مدلهای نوآور خلاق و مستقل

تیم میس پوئم٬ تمامی روند ها ٬ مدلها و جریان کاری در سطح دنیا را دنبال می کند.با داشتن دیدگاه بروز و جوان مد بطور تقریبی 90 نوع در هر هفته و سالانه با بیش از 5000  نوع مدل جدید طراحی و ارایه می دهد.برای زمانهاو مکانهای  مختلف در طی یک روزمدلهای متنوع و مختلف ارایه داده و در مجموعه مد خود از دامن  گرفته تا شلوار٬ از تی شرتهای چاپی گرفته تا جین ٬ از کت و شلوار گرفته تا ژاکت ٬ از تریکو گرفته تا لباسهای معمولی روزانه ٬ از کفش گرفته تا کیف  با طیف وسیعی از مدلهای متنوع در اختیار مشتریان می باشد.   

پروژه های مخصوص به طراحان مشهور

میس پوئم بمنظور افزایش تنوع  و مدل اجناس خود و همچنین بمنظور رسیدن به استانداردهای طراحی در سطح دنیا   دربازه های  زمانی مختلف با طراحان متخصص و مجرب در داخل و خارج از کشور با پروژه های مختلف همکاری می کند.

 

ساختار سازمانی ما

 

مارک  خلاق و مبتکر

شرکت میس پوئم در سال  1372  در بخش نساجی و تکستیل بصورت خرده فروشی شروع به فعالیت کرده است.این شرکت با ارایه لباسهای حاضری زنانه و مدلهای مدرن و بروزو خلاقانه درسطح دنیا و ترکیه از چشم انداز جوانان در بین دهها اسم و مارک دیگربعنوان بهترین شناخته شده است.

با طراحی های مدرن ٬ پرانرژی و رایگان٬ با اولین کلکسیون لباس خودرا در سال 1376 با مشتریا خود ملاقات کرده است. مارک میس پوئم با الهامی که از شخصیت و اعتبار خود گرفته است بطور مداوم در حال گسترش و ترقی بوده وبا گرفتن نام تجاری خود در کوتاه مدت توانسته است مغازه های زنجیره ای بسیار زیادی در دنیا و ترکیه افتتاح کند. 

 

 مارک نوپا و جوانی که در این بخش بسرعت در حال رشد و ترقی می باشد.

در سایه استراتژی تولیدات موفقیت آمیز و بدست آوردن نام تجاری در بخش لباس حاضری مارک میس پوئم در مدت زمان بسیار کوتاهی توانسته به موفقیتهای بسیار چشمگیری دست پیدا کرده و موفق به افتتاح نزدیک به 60 مغازه  در ترکیه٬  بیش از 40 مغازه در خارج از کشور و تقریبا 100 مغازه و نزدیک به 500 مرکز تبلیغاتی شده است.

میس پوئم با داشتن دیدگاه مغازه داری زنجیره ای توانسته قسمت بسیار زیادی از کمبود ها و کاستی های موجود در این بخش را پر کرده و با سرمایه گذاریهای مداوم و پیوسته در شهرهای مهم دنیا وبطور کلی درترکیه به توسعه شبکه فروشگاههای خود را بصورت مداوم و بدون انقطاع می پردازد.

 

  سالانه با بیش از 5000 طراحی جدید

میس پوئم با داشتن گروه جوان خلاق و فعال در زمینه طراحی سالانه بیش از 5000 طرح و نمونه جدید عرضه می کند.همچنین با داشتن مارکهای مهم و معتبر زیر مجموعه خود و محدوده وسیع از اجناس ،لباسهایی مناسب با زندگی روزانه و همچنین زمانها و مکانهای مختلف طراحی و ارایه می دهد.با مجموعه خلاق ، پرشور ، مدرن و شیک بصورت لباسهای غیررسمی میس پوئم،جین میس پوئم، لوازم تزئینی میس پوئم، لباسهای ساده میس پوئم، جاست بلک ،و مارکهای جذاب زیر مجموعه خود از جمله:" سوویتینق و جاست بلک "  با مشتریا ن خود در دنیای  پرانرژی، مستقل ، جوان و رنگین مد ملاقات می کند. 

 

صادرات به تقریبا 40 کشور در دنیا

میس پوئم نماینده موفق آمیز  در زمینه صادرات در کشورمان می باشد.میس پوئم با مارک خود به صادرات در کشورهای  جمهوری آذربایجان، بوسنی و هرزگوین، کرواسی، قبرس، استرالیا، عراق، آلمان، قزاقستان، کویت، قرقیزستان، روسیه، لبنان، مقدونیه، عربستان سعودی، صربستان ، سوریه، اوکراین  می پردازد. مار ک میس پوئم نام خود را در بیش از 60 کشور دنیا به ثبت رسانده و با انجام سرمایه گذاریها در جهت صادرا ت اجناس ترک خود به خارج  ا زکشور روز بروز در حال توسعه و گسترش می باشد.

از دیروز تا امروز

 

داستان میس پوئم در تاریخ 1994 در یک مغازه که در جاده بی اوغلو استانبول به مساحت 40 متر مربع بود شروع شد.

در سال 1998 که میس پوئم تولیدات خود را با تی شرت های چاپدار شروع کرد به درصد فروش در سطح بالا رسید.

در سال 1999 اولین مغازه فروش عمده خود را در منطقه مرتر به مساحت 30 متر مربع شروع کرد.

در سال 2000  مساحت مکان فروش عمده خود را به 200 متر مربع افزایش داد و تولیدات خود را در مکانی به مساحت 3750 متر مربع افزایش داد

در سال 2001 کلکسیون های جدید طراحی کرده و محصولات خود را توسعه داد

در سال 2005  میس پوئم پیشرفت چشمگیری کرده و شروع به تولید محصولات خود در مکانی به مساحت 4500 متر مربع کرد. با حل مشکلاتزیر ساخت تولیدات پیشرفت کرده و رشد سریع نمود.

 در سال 2010 کلکسیون های متنوع طراحی کرده؛ میس پوئم کژوال، میس پوئم دنیم، میس پوئم آکسسورایز، میس پوئم بیسیک، میس پوئم نایت ویر که دارای محصولات زیر مجموعه از قبیل سویت تینگز و جاست بلک می باشند و این محصولات را به مشتریان ارائه می نمایند.

در سال 2012 با کنسپت جدید شروع به فعالیت جدید و افتتاح مغازه ها در داخل و خارج از کشور نمودیم

در سال 2013 برای اینکه مارک میس پوئم را در ترکیه و خارج از کشور معرفی نماییم فعالیت های بازاریابی مهمی انجام دادیم.

در سال 2014 که تولد 20 سالگی خود را جشن گرفت با تجربیات به دست آورده شروع به برداشتن قدم های بزگتری در پیشرفت خود نمود

در سال 2015 برای اینکه در بازاریابی جهانی به عنوان مارک شناخته شده جا گرفته باشد و برای اینکه دارای استراتژی برنامه ریزی صحیح باشند شروع به فعالیت های جدید نمود.

در سال 2016مغازه طراحی ویژه خود را افتتاح کرده و در هدف بهترین قیمت به راه خود ادامه می دهیم.

 

 

چشم انداز آینده

 

 

بعنوان میس پوئم٬ هدف اصلیمان انتقال  کیفیت ٬ اعتماد و انضباط کاری بدست آمده و موفقیت کاری خود را به تمامی دنیا بوده و در بخش لباس حاضری جهانی سعی داریم مارک مورد پسند و ترجیح باشیم.

 

شبکه مغازه های رایج و متداول در دنیا و ترکیه

با تداوم سرمایه گذاریهای خود در ترکیه و در شهرهای مهم دنیا٬توسعه و گسترش در مغازه داری ٬ افزایش تعداد مغازه ها و مساحت آنها٬ مشارکت و همکاری در کمک به اقتصاد کشور٬ با اطلاع از مسئولیتها ی  اجتماعی توسعه مداوم را وارد شیوه معمول زندگی کردن و با استانداردهای تکنولوژی و کیفیت قصد داریم پیشرو و رهبرموفق باشیم.  

 

تنوع مارک های ثروتمند  زیر مجموعه

با قدرتی که از مارکهای زیرمجموعه جدید خود دریافت می کنیم٬ با تولیدات واجد شرایط وتداوم دیدگاه و نظریه  مد با سرعت بالا ظرفیت تولیدات خودرا به بیشتراز 3 میلیون می رسانیم.با این کار به افزایش تنوع اجناس در مارکهای زیرمجموعه پرداخته و به غنی تر شدن مجموعه های خود کمک کرده و تنوع بسیار فراوانی از مدلهارا در اختیار مشتریان قرار دادیم.همچنان ممنونیت و رضایت مشتری جزء الویتهای کاری ما می باشد.

 

دست یابی به استانداردهای کاری  با بهره وری هرچه  بیشتر و با کیفیت بالاتر

میس پوئم محیط  مناسب کاری برای کارکردن شاد و بهره وری بیشتر کارکنان  تیم خود فراهم کرده و همواره سیاست بهتر کردن و توسعه دادن پیوسته را اساس کار خود قرار داده است.

میس پوئم در هر شرایطی خدمات خود را با " خطای صفر درصد" ارایه داده و قصد دارد  دیدگاه مدیریت کیفیت جامع رابصورت متداوم  برای مارک میس پوئم به ارمغان بیاورد.

 

داشتن  درک  بیشترو جامع تر از مسئولیتهای اجتماعی

بخاطر حساسیتی که نسبت به مشکلات و مسائل اجتماعی داریم٬بصورت پیوسته و مداوم با پروژه های جامع و پاسخگوی عموم جامعه راهمکاری کرده و یاری می رسانیم.

در بخش لباسهای حاضری در کشورمان بودن مارک میس پوئم را  در بین مارکهای مورد پسند و غرورآمیزجزء الویتهای خود قرار می دهیم.  

 

چشم انداز تبدیل به مارک پیشرفته تر و گسترده تر در سال 2020

اصل پاسخگویی سریع و بموقع خواستها و نیازهای مشتریان که به سرعت در حال تغییرهستند٬ را همواره مد نظر داشته وقصد افزایش  ممنونیت و رضایت مشتریان را تا سال  2020دارد. 

در طی این مدت زمان تغییر و نوآوری٬ از دکوراسیون گرفته تا استانداردهای  ارایه خدمات٬ در تمامی زمینه ها قصد نوآوری و بازسازی را داریم.

رساندن تعداد مغازه هایمان به بیش از 200 و تنوع جنس سالانه به بیش از 7000 نوع را در لیست برنامه های آتی داشته و هدف داریم نام خودرا در بین نامها و مارکهای مهم و قابل مطرح در سطح دنیا جای دهیم.

 

ماموریت ما

ساختار شرکت میس پوئم خواسته ها و انتظارات مشتریان خودرا با دیدگاه کیفیت پایدارجوابگو بوده وسعی دارد با استراتژی  خلاق و نوآور خود پتانسیل و ظرفیت بالای رقابت شرکت را اداره کند.با آگاهی کامل از نیازها و سلایق مشتریان خود به آنها راه حلهای صحیح و درست و پیشنهادهای باارزش را در اختیار شان قرار می دهد.

در زمینه ارایه خدمات اجناس خود را  بطور سریع و مؤثردر اختیار تمامی اقشار جامعه قرارداده و با اطلاع از مشکلات اجتماعی ممنونیت ورضایت مشتری را در اولویت  و ظایف خود قرار داده و هدف اصلی خورا بهترین شدن در زمینه مد و فروش خرده قرارداده است.

 

 

تولید و تیم تولید کننده

 

با تولیدات سالانه بیش از 2 میلیون

مارک میس پو ئم با فلسفه  تولید مدرن و با کیفیت عنصر ضروری استراتژی یک  نام تجاری موفق را دارد. مارک میس پو ئم با این دیدگاه و  فلسفه از سال 1994 تا به امروز در حال پیشرفت و گسترش می باشد.با تعقیب تغییرات مد در دنیا و تکنولوژی در حال پیشرفت از نزدیک  روزبروز در حال افزایش ظرفیت تولید و تنوع اجناس خود می باشد.

افزایش تولید در مارک میس پو ئم باعث افزایش مساحت تولید شده  و به 5000 مترمربع رسیده است. از روزی که مارک میس پو ئم شروع به تولید اجناس خود کرده است تا به امروزمساحت آن دقیقا 14 برا بر شده و میانگین ماهانه 250000 و سالانه به بیش از 2 میلیون رسیده است.

مدت زمان تولید با کیفیت

در تمام مدت زمان تولیدات  مارک میس پو ئم  برنامه ریزی در ردیف اول جای گرفته است. در این بخش تمام جزییات محصول با دقت و ظرافت تمام بررسی شده و برنامه ریزی برای فروش انجام خواهد گرفت.در ادامه ٬ بخش مدل٬ تمامی کارهای تعیین شده مجموعه را انجام داده وبه نتیجه می رساند.بخش دیگری که در حین انجام کارهای تولید با آن روبرو می شویم بخش خرید می باشد.در نتیجه جستجوها برای بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خرید وسایل جانبی و تزیینی و پارچه انجام می گیرد.کارهای برش و آمادگیهای ابتدایی در بخش تولید مارک میس پو ئم انجام گرفته و محصول آماده ورود به بخش دوخت و دوز می شود. در این بخش تیم متخصص در این زمینه با رعایت کردن شرایط سلامتی ودر واحد تولید پیشرفته کارهای دوخت و دوز را انجام می دهد. اجناسی که از بخش کنترل کیفیت عبور کرده اند آماده  حمل و نقل  شده ودر انبار مارک میس پو ئم قرارداده می شوند.

صاحب  دیدگاه ونظریه اهمیت دهنده به جزییات و متمرکز بر روی کیفیت

میس پو ئم با تولیدات خود وبا ارایه 6 مجموعه در سال  و همزمان در سطح دنیا دقت و توجه خاصی به پسند و سلیقه مشتریان از خود نشان داده و هدف اصلی خود را تبدیل شدن به مهم ترین و برجسته ترین مارک در زمینه لباس حاضری در آینده تعیین کرده و با سرعت هر چه تمام بطرف اهداف خود در حرکت است  و بدین منظور تولیدات خودرا بصورت 100% در داخل ترکیه انجام می دهد.

میس پو ئم تولیدات خود رابه 3 دسته اصلی طبقه بندی کرده است:

گروه لباس بالا تنه  : تی شرت ٬ پیراهن ٬بلوز ٬ تریکو ٬ لباس مهمانی ٬ ژاکت ٬ پالتو ٬ پلیور ٬جلیقه.

گروه لباس پایین تنه : شلوار ٬ دامن ٬ شلوارک ٬ جین ٬ شلولر کوتاه ٬ تایت ٬ سرهم ٬سارافن.

گروه وسایل و تزیینات جانبی : کیف ٬ کفش٬ کمر٬ کیف پول٬ جواهرات ٬ شال٬ کلاه ٬ دستکش٬ شال گردن٬ کلاه بره ٬ عینک٬ ساعت.

 

 

 

 

فروش و تیم فروش

 

ارایه خدمات مجرب، با تجربه و روی گشانده و روابط دوستانه

گروه میس پوئم برای افرادی که چه در ترکیه و چه در کشور های دیگر طرز لباس وبرند خود را به وجود می آورنددارای گزینه ها و مدل های متفاوت می باشد. مارک میس پوئم نیازهای مشتریان خود را از نزدیک تعقیب کرده و جواب تمامی سوالات مشتریان  و مشکلات به وجود آمده را در کوتاه ترین مدت زمان حل می نماید. بخش فروش که یکی از بخش های مهم شرکت می باشد خدمات خود را با کادر مجرب و با تجربه و در چارچوب روابط صمیمانه ارایه می نماید. با استفاده از فن آوری های تکنولوژی قبل از فروش و در حین فروش و بعد از فروش خدمات خود را سرعت بالا و بهترین کیفیت به مشتریان ارایه می نماید.

 

خدمات و حمایت آنلاین

برای اینکه مشکلات به وجود آمده را حل نموده و ممنونیت مشتری از مارک را یه سطح بالا برساند با ساختار سیستم آنالاین دارای ارایه خدمات آنلاین در طول روز می باشد. ملاقات ها و بازدیدهایی که به طور مداوم و منظم توسط گروه فروش انجام می گیرد و همچنین اطلاع رسانی کلکسیون به طور سریع به وسیله تلفن یکی از سیستم های فروشی می باشد که دارای مزیت متفاوت بوده و نشانگر برتریت مارک موجود می باشد. همچنین در صورت درخواست تیم فروش بلافاصله محصولات مورد نیاز از شوروم تامیین گردیده و فرستاده می شود. برای حمایت از مشتریان و ممنونیت آنها انتخاب و جدا کردن محصول مورد نظر نیز موجود می باشد.

 

سیستم ساعت کاری بر اساس نیازهای مشتریان

تیم فروش میس پوئم با قابلیت اطمینان، ایحاد راه حل، صداقت، انعطاف پذیری، توجه به مشتری را در چارچوب استانداردهای حرفه ای و ارزش های مسئولیت و کار گروهی  به مشتریان خود ارایه خدمات می نماید. بر اساس نیاز و درخوایت تمامی برنامه ریزی انبارداری و فروش، مغازه داری و تجارت از طرف شرکت حمایت و پشتیبانی می گردد.

 

بازدید از نمایندگی ها به طور منظم و مکرر

تیم فروش میس پوئم با توجه به هدف کارکرد با کیفیت و صحیح نمایندگی ها به بازدید از نمایتندگی ها به طور منظم و مکرر اهمیت فراوانی می دهد. تیم فروش میس پوئم که برند و مدل های به روز را تعقیب کرده و همچنین این ئیشرفت و به روز رسانی را با مشتریان خود در میان گذاشته و با طراحی های جدید به مشتریان خود انتقال می دهد و همچنین با بازدید های نمایندگی های موجود در داخل و در خارج از کشور و انجام تحقیق و بررسی های مربوطه در چارچوب استاندارد بین المللی خدمات مربوط به کیفیت خدمات و برنامه ریزی محصولات و سرویس مشاوره محصولات را انجام می دهد.

 

ارایه خدمات پس از فروش

مارک میس پوئم که طلب و نیازهای مشتریان و نمایندگی های خود را در چارچوب استانداردها و به طور حرفه به انجام می رساند همان گونه که قبل از فروش خدمات پشتیبانی را انجام می دهد در مورد خدمات پس از فروش نیز با دقت و حل مشکلات بر اساس اهداف تعیین شده را به انجام می رساند.

 

 

 

طراحی و تیم طراح
طراحی و تیم طراح
ساختار سازمانی ما
ساختار سازمانی ما
از دیروز تا امروز
از دیروز تا امروز
چشم انداز آینده
چشم انداز آینده
تولید و تیم تولید کننده
تولید و تیم تولید کننده
فروش و تیم فروش
فروش و تیم فروش
بازگشت صفحه اصلی