Loading...
سویت تینگز

کلکسیون سویت تینگزبرای افرادی که خواستار زندگی شاد به همراه رنگ ها و ترند های با نشاط می باشند می توانند از کلکسیون سویت تینگز که به طور ویژه طراحی شده است استفاده نمایند که این کلکسیون به علت دارا بودن رنگ های بانشاط دارای مشتری فراوانی می باشد.

جاست بلک

رنگ سیاه که یکی از رنگ های مورد دلخواه شب می باشد و همچنین رنگ استفاده شده در کلکسیون جاست بلک می باشد در مراکز اداری، پارتی ها، مراسم تحویل سال، در سالن های غذاخوری، مراسم تولد، مراسم فارغ التحصیلی و همچنین در تمامی روزهای ویژه قابل استفاده می باشد همچنین دارای پارچه های براق ، پیراهن ها ، کت دامن کوتاه ، لباس های پولک دوزی شده، تی شرت و شلوارک و شلوار نیز در این کلکسیون موجود می باشد. کلکسیون جاست بلک دارای مدل های متنوع با پارچه های متفاوت طراحی شده است.

میس پوم آکسسورایز

 کلکسیون میس پوم آکسسورایز برای افرادی که مناسب با لباسی که پوشیده اند زیور آلات استفاده می نمایند و همچنین افرادی که ترند به روز را از نزدیک تعقیب می نمایند و همچنین  خواستار زیور آلات زیبا و جلب توجه کننده می باشند در این کلکسیون زیورآلات زیبا در رنگ های متفاوت را طراحی و ارایه می نماییم.

میس پوم دنیم

 کلکسیون میس پوم دنیم که ظرافت پارچه را با روح آزاد  میس پوم ادغام کرده است با میس پوم دنیم

وجهه های متفاوت و  اسپورت را به وجود آورده است.

Marka 5 Fa
میس پوم کژوال

کلکسیون میس پوم کژوال : این کلکسیون در مدت زمان کوتاه مورد دقت و توجه  افرادی که ترند و شیک بودن را می خواهند ادغام نمایند قرار گرفته است.

میس پوم بیسیک

گروه میس پوم بیسیک که زیر مجموعه مارک میس پوم می باشد با مدل ها و ترند های متفاوت که همیشه در حال پیشرفت و تغییرات بر طبق ترند روز می باشد با مدل ها و رنگ های متفاوت طراحی و ارایه می گردد.

بازگشت صفحه اصلی