Loading...
Коллекция «Misspoem Sweetthings»

Специально разработанная «Miss Poem» для тех, кто стремится жить ярко, счастливо и радостно, коллекция Sweetthings, для которой характерны милые и приятные детали, нацелена на широкий круг клиентов.

Коллекция «Misspoem Just Black»

Черный, который является неотъемлемым цветом ночи, будучи основным цветом коллекции Just Black, представляет богатый ассортимент и своеобразие коллекции платьев, мини жакетов, тайтсов, декорированных футболок, шорт и брюк для таких особых случаев, как приемы, вечеринки, новогодние торжества, званые обеды, дни рождения, выпускные вечера.

 

Коллекция «Misspoem Accessories»

Giyinirken ayrıntılara dikkat eden,kullandığı aksesuarla da göz alıcı olmaya özen gösterenler için Miss Poem’in özel olarak dizayn ettiği Miss Poem Accessories koleksiyonu, trendleri yakından takip ederken şıklığından vazgeçemeyenler için rengarenk alternatifler sunuyor!

Коллекция «Misspoem Denim»

Miss Poem Denim, которая объединяет непреходящую привлекательность джинсовой ткани с духом свободы «Miss Poem», показывает спортивную и неожиданную сторону марки «Miss Poem».

Коллекция «Misspoem Bussiness»

 

İŞ DÜNYASI ARTIK RENKLENİYOR

İş hayatında da kendi tarzını ortaya koymak isteyenler için özel olarak tasarlanan Miss Poem Business koleksiyonu, klasik çizgileri kişisel zevklerle zenginleştirmek için ideal tasarımlar yaratıyor. Miss Poem birikimiyle hazırlanan bu yeni koleksiyon, özgün ve dinamik tarzı korurken iş yaşantısında renkli ve yenilikçi giyinmeye olanak sunuyor.

İş dünyasının genç çalışanları için, sıkıcı kalıplardan uzak ve yaratıcı bir stil sunmayı hedefleyen Business koleksiyonu; modern ve enerjik renklerdeki etek, elbise, ceket, pantolon, takım elbise ve gömlekler ile “young female” grubunun çeşitlilik sınırlarını genişletiyor.

Genç moda markası olarak hazır giyim alanında önemli bir boşluğu doldurma hedefiyle Business koleksiyonunu hayata geçiren Miss Poem, bu markayla birlikte ürün gamına yeni bir soluk ve renklilik getirmeyi hedefliyor.

 

Коллекция «Misspoem Casual»

Коллекция «Miss Poem Casual»: для тех поклонников моды, кто хочет объединить шик с комфортом, она за короткое время стала средоточием интереса.

 

Коллекция «Misspoem Basics»

Коллекция «Miss Poem Casual»: для тех поклонников моды, кто хочет объединить шик с комфортом, она за короткое время стала средоточием интереса.

 

GERİ DÖN ГЛАВНАЯ СТРАНИЦА