Görsel Düzenleme ve Vitrinler
Görsel Düzenleme ve Vitrinler

 

Miss Poem dünyasında, “trend giyinmenin yanı sıra iyi görünmek de çok önemlidir”. Bu nedenle firmanın deneyimli görsel düzenleme ekibi çalışmalarını iki konu üzerinde odaklar: Bunlardan birincisi marka kimliğini kusursuz olarak yansıtan çizgiler oluşturmak, ikincisi ise firmanın yeni trendlerini öne çıkaran görsel algının yaratılmasına katkıda bulunmaktır.

 

TRENDİ YANSITAN ESTETİK VİTRİNLER

Mağaza vitrin tasarımının satışa olan büyük katkısını göz önünde bulunduran Miss Poem ekibi, dünya çapında değişen görsel sunum tekniklerini, yeni eğilim ve trendleri sürekli olarak takip eder. Güncel tutulan bu veriler derlenerek firmanın genel pazarlama stratejisiyle uyumlu hale getirilir. Marka çizgisinden ve standartlarından ödün vermeyen Miss Poem, profesyonelliğini vitrin tasarımında da ortaya koyar. Her sezon, 2 ana ve 2 ara olmak üzere 4 vitrin çalışması gerçekleştiren Miss Poem ekibi, ilk indirim döneminde 2, ikinci indirim döneminde de 2 vitrin düzenlemesi gerçekleştirir. Ayrıca özel günler ile ilgili çalışmaları önceden planlayıp, gönderimler gerçekleştirerek hazırlık yapar. Miss Poem mağazaları; yılın her günü, vitrinin güncel ve çekici tutulması için hizmet vermeye özen gösterir.

 

DETAYLI PLANLANAN İÇ DÜZENLEME ÇÖZÜMLERİ

Mağaza içi düzenlemelerde, alışverişin “daha rahat ve keyifli” yapılabilmesi için Miss Poem ekibi, yaratıcı ve modern iç düzenleme çözümlerine başvurur. Tüketicinin aradığı ürüne daha kolay ulaşabilmesi, alternatif kombin seçeneklerini rahatça değerlendirmesi ve ürünün görünürlüğünün sağlanmasını içeren iç düzenleme çözümleri; yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için gereken tüm detayları mağazaya yansıtmayı içerir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.