Mağaza Konsepti
Mağaza Konsepti

 

MODERN ÇİZGİLERE SAHİP KONSEPT MAĞAZALAR

Miss Poem Shop ve Corner mağazaları, markanın sevenleriyle buluştuğu en önemli noktalardır. Bu nedenle mağazaların tüm detayları, alanında uzman mimarlar tarafından büyük bir titizlikle tasarlanır. Her mağaza, Miss Poem’in konsept mağazacılık anlayışının modern bir yansımasını oluşturur. Hazır giyim firmaları arasında, ürün kalitesine olduğu kadar mağaza standartlarına da özel olarak önem veren Miss Poem, ürün yerleşimi ve kategorilendirme planlarından etiketlemeye kadar tüm detaylarıyla tamamen kendi tarzını ve kalitesini yansıtır.

 

DETAYCI, HIZLI VE SİSTEMLİ MİMARİ EKİP

Mağaza tasarımı aşamasında, profesyonel mimari ekip mağazanın bulunduğu noktada ön çalışma yaparak görsel taslağı oluşturur. Ardından ince düşünülmüş detaylarla yerleşim planı ve kullanım tarzı belirlenir. Ürünler için ideal sergilenme alanları seçilerek düzenleme aşamasına geçilir. Kullanılacak olan malzemelerin birebir örneklerinin sunulması ile mağaza hizmete hazır hale gelir.

 

TRENDE GÖRE GÜNCELLENEN, ÇAĞDAŞ MAĞAZALAR 

Piyasadaki değişimleri ve gelişmeleri yakından takip eden ekip, yaptığı değişikliklerle mağazanın çekiciliğini sürdürmesi, yeniliklere ayak uydurması ve trend mağaza tarzını sürekli olarak koruması için gerekli çalışmalar yapar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.