Dizayn Ekibi
Dizayn Ekibi

 

ALANINDA UZMAN, GENÇ VE DİNAMİK EKİP

Tasarım odaklı üretim, Miss Poem için bir “yaşam tarzı”dır. İşte bu yüzden Miss Poem’de, alanında önemli başarılara imza atmış usta tasarımcılarla genç yetenekler bir arada çalışır. Hızlı moda kategorisinde kendini kanıtlamış yeni yetenekleri de ekibine sürekli olarak dahil eden Miss Poem, yaratılan bu müthiş sinerjiyle yenilikçi ve yaratıcı marka çizgisine kalıcılık kazandırmaya özen gösterir.

YILLIK 5000 ADET YENİ TASARIM

Tasarım sürecinde, koleksiyonun çizgileri şekillenirken genç ve yaratıcı bakış açısı da ortaya çıkmaya başlar. Yıllık yaklaşık 5000 farklı model geliştiren ekip, bu zengin çeşitliliği “estetik değer”, “özgünlük”, “işlevsellik” ve “üretilebilirlik” kriterleriyle sıkı bir değerlendirmeye tabi tutar.

 

DÜNYA MODASINI YAKINDAN TAKİP EDEN ANLAYIŞ

Türkiye’de ve dünya çapında gerçekleştirilen tüm moda fuarlarını ve en son trendleri yakından takip eden tasarım ekibi; yaratıcı bakış açısını sürekli olarak beslemeye ve kendini güncel tutmaya büyük önem verir. Tasarım süreci boyunca araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam eden ekip, mümkün olan her bilgi kaynağını kendileri için bir “ilham kaynağına” dönüştürmeye çalışır.

 

YENİLİKÇİ, ÖZGÜN VE YARATICI MODELLER

Dünya çapında öne çıkan trendleri, yeni tarzları ve akımları yakından takip eden ekip, genç moda anlayışı paralelinde haftalık ortalama 90, yıllık 5000’den fazla modelin tasarımına imza atmaktadır. Günlük yaşamın farklı zaman ve mekanlarına uygun çeşit çeşit modelin geliştirildiği Miss Poem’in zengin koleksiyonlarında; etekten pantolona, baskılı t-shirtten denime, takım elbiseden cekete, trikodan günlük giyim ürünlerine, ayakkabıdan çantaya kadar çok geniş bir ürün yelpazesi yer almaktadır.

 

ÜNLÜ TASARIMCILARLA ÖZEL PROJELER

Ürün ve model çeşitliliğini daha da zenginleştirmek ve dünya standartlarında tasarım oluşturmak amacıyla Miss Poem, çeşitli dönemlerde yurtiçi ve yurtdışındaki profesyonel tasarımcılarla proje bazlı olarak çalışmalar gerçekleştirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.