Misyon / Vizyon
Misyon / Vizyon

 

Miss Poem olarak sahip olduğumuz kalite, güven ve disiplin ilkeleriyle Türkiye’de yakaladığımız başarı grafiğini dünyaya taşımayı; hazır giyim sektöründe global anlamda “tercih edilen” marka olmayı hedefliyoruz.  


TÜRKİYE’DE VE DÜNYADA DAHA YAYGIN MAĞAZA AĞI

Türkiye’de ve dünyanın önemli şehirlerinde yatırımlarımızı sürdürerek, mağazacılıkta büyümeyi, mağaza sayısını ve metrekaresini daha da arttırmayı, ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmayı, toplumsal sorumluluk bilinciyle sürdürülebilir gelişimi yaşam biçimine dönüştürmeyi, teknoloji ve kalite standartlarımızla sektörün lider kuruluşu olmayı planlıyoruz. 


DAHA ZENGİN ALT MARKA ÇEŞİTLİLİĞİ

Yeni alt markalarımızdan aldığımız güçle; nitelikli üretim ve hızlı moda anlayışını sürdürerek üretim kapasitemizi “3 milyon” adedin üzerine taşımayı, alt markalarımızın 
ürün çeşitliliğini arttırmayı, koleksiyonlarımızı daha da zenginleştirmeyi, müşterilerimize daha fazla ürün alternatifi sunmayı, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak “sürekli müşteri memnuniyeti” sağlamayı önceliklerimiz olarak görüyoruz. 


DAHA VERİMLİ VE NİTELİKLİ ÇALIŞMA STANDARTLARI

Çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlayarak tüm Miss Poem ekibinin daha mutlu ve daha üretken olmasını sağlamayı; sürekli iyileştirme ve geliştirme politikasını esas alarak her koşulda “sıfır hata” ile hizmet vermeyi, hizmet birimlerimizde kalite bilincini sistematik olarak sağlayarak “Toplam Kalite Yönetimi” anlayışını Miss Poem markasının yaşam şekli olarak hayata geçirmeyi planlıyoruz.


DAHA KAPSAMLI SOSYAL SORUMLULUK ANLAYIŞI

Sosyal sorumluluk anlayışımız gereği, çevreye ve topluma duyarlı projeleri sürekli olarak desteklemeyi, hazır giyim sektöründe ülkemizin en çok sevilen ve gurur duyulan markaları arasında yer almayı önceliklerimiz arasında değerlendiriyoruz. 


2020 YILI İÇİN DAHA GENİŞ MARKA VİZYONU

Hızla değişen tüketici beklentilerine daha hızlı yanıt verme ilkesiyle, müşteri ve bayi memnuniyetini arttırmayı; 2020 yılına kadar tamamlamayı planladığımız değişim ve yenilenme sürecinde, dekorasyondan hizmet standartlarına kadar tüm alanlarda yenilikleri tamamlamayı planlıyoruz. Mağaza sayımızı 200’nin üzerine çıkarmayı, ürün çeşitliliğimizi yıllık 7.000’in üzerine taşımayı hedefliyoruz. Dünya çapında söz sahibi markalar arasında yer almayı hedefliyoruz. 


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas
alan kurumsal yapımız yaratıcı ve yenilikçi stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile değerleri en iyi şekilde yönetmek için çalışıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerileri sunan ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran,etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğun bilincinde, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak mükemmelleşme anlayışını esas alarak moda ve perakende öncüsü olmak temel prensibimiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.