Hakkımızda
Hakkımızda

 

YARATICI VE YENİLİKÇİ MARKA

1994 yılında tekstil sektöründe, perakendecilik alanında faaliyete başlayan Miss Poem, çağdaş ve yaratıcı marka kimliğiyle Türkiye ve dünyada “genç vizyon”un öncü isimleri arasında yer alan bir bayan hazır giyim firmasıdır. Modern, enerjik ve özgür tasarımlarıyla ilk koleksiyonunu 1998 yılında müşterileriyle buluşturmuştur. Marka karakterinden aldığı ilhamla kendini sürekli geliştiren Miss Poem, markalaşma sürecini kısa sürede tamamlayarak Türkiye ve dünyada çok sayıda konsept mağazalar açmıştır. 

 

SEKTÖRDE HIZLA BÜYÜYEN GENÇ MARKA 

Başarılı üretim ve markalaşma stratejileri sayesinde hazır giyim sektöründe kısa sürede önemli başarılara imza atan Miss Poem; Türkiye’de 60’a yakın, yurtdışında 40’ın üstünde olmak üzere yaklaşık 100 shop ve 500’e yakın corner sayısına ulaşmıştır. Konsept mağazacılık anlayışıyla sektörde önemli bir boşluğu dolduran Miss Poem, dünyanın önde gelen şehirlerinde ve Türkiye genelinde yatırımlarına devam etmekte ve mağaza ağını genişleterek büyümeyi kesintisiz olarak sürdürmektedir. 

 

YILLIK 5000’İN ÜZERİNDE YENİ TASARIM 

Genç, yetenekli ve dinamik tasarım ekibiyle yıllık 5000’den fazla model geliştiren Miss Poem; zengin alt markaları ve geniş ürün yelpazesiyle günlük yaşamın çeşitli zaman ve mekanlarına uygun giyinme fırsatı sunmaktadır. Yaratıcı, hayat dolu ve tarz sahibi koleksiyonunu Miss Poem Casual, Miss Poem Denim, Miss Poem Accessories, Miss Poem Basics, Justblack, Sweetthings alt markalarıyla oluşturan firma Sweetthings ve Just Black alt markalarıyla; enerjik, özgür, genç ve renkli marka dünyasını müşterileriyle buluşturmaktadır.  

 

DÜNYA’DA 40’A YAKIN ÜLKEYE İHRACAT

Miss Poem ülkemizi ihracat alanında başarıyla temsil etmektedir. Kendi markasıyla aralarında Azerbaycan, Bosna Hersek, Hırvatistan, Kıbrıs, Avustralya,Irak, Almanya, Kazakistan, Kuveyt, Kırgızistan, Rusya, Lübnan, Makedonya, Suudi Arabistan, Sırbistan, Suriye, Ukrayna’nın da olduğu ülkelere ihracat yapmaktadır. Dünya’da 60’a yakın ülkede tescili olan Miss Poem markası Türk ürünlerinin dışarıya ihracatı konusunda yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

 

TRENDLERİ TAKİP EDEN, VİZYON SAHİBİ MARKA 

Dünya trendlerini, moda dünyasındaki en güncel gelişme ve yenilikleri yakından takip eden Miss Poem, modanın nabzını tutma vizyonuyla müşteri beklentilerine cevap vermektedir. Genç ve yaratıcı vizyonuyla şirket, bayileri ve perakende müşterileri ile arasındaki iletişime yeni bir soluk kazandırmak amacıyla online satış sitesi ‘’misspoemstore.com’’u ve  Online Toptan Satış sitesini  hizmete açmıştır. Böylece müşterilerinin yeni çıkan ürünlerden daha hızlı haberdar olması ve beğenilen ürünlerin mağazalardan daha hızlı satışının gerçekleştirilmesine de olanak sağlamaktadır. 

 

GLOBAL HEDEFLERİYLE, BÜYÜYEN MARKA

Tasarım odaklı bir şirket olarak, farklı zevkleri ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla koleksiyonlarını ve ürün çeşitliliğini sürekli genişleten ve güncelleyen Miss Poem, müşterilerine “özgür bir yaşam tarzı” sunmayı ve “global bir marka” olmayı hedeflemektedir. Bu vizyon çerçevesinde Miss Poem, modaya ve sektöre yön veren hazır giyim firmaları arasında en iyiler arasında yer almayı sürdürmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.