Satış Ekibi
Satış Ekibi

 

UZMAN, DENEYİMLİ VE GÜLERYÜZLÜ HİZMET

Türkiye’de ve dünyada kendi trendini yaratanlar için zengin tasarım alternatifleri sunan Miss Poem, müşterilerinin beklentilerini yakından takip ederek her tür soru ve soruna en kısa sürede çözüm üretmeye özen gösterir. Firmanın en önemli departmanlarının başında gelen satış bölümü; alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü hizmetler sunmaktadır. Satış öncesi, satış anı ve satış sonrası işlemlerde son teknoloji ekipmanları kullanan ekip maksimum hız ve kalitede hizmet verir.

 

CANLI HİZMET DESTEĞİ

Çözüm yaratmaya ve müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklı altyapısıyla Miss Poem, gün boyu canlı hizmet desteği verir. Satış ekibinin düzenli olarak gerçekleştirdiği ziyaretler ve telefonla anlık koleksiyon bildirimleri, satış sisteminin “fark yaratan” unsurları arasındadır. Ayrıca satış ekibi tarafından talep durumunda Miss Poem showroomundan örnek ürünler “anında ve hızla” gönderilir. Müşteriye destek amaçlı ürün ayrımları hızla yapılır. 

 

MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA SİSTEMİ

Miss Poem satış birimleri; güvenilirlik, çözümcülük, dürüstlük, esneklik, müşteri odaklılık, sorumluluk ve takım çalışması değerleri çerçevesinde profesyonel standartlarda hizmet verir. Stok-satış planlaması, mağazacılık tam desteği ve talebe yönelik ihtiyaçlar firma tarafından sağlanır. 

 

DÜZENLİ BAYİ ZİYARETLERİ 
Miss Poem satış ekibi, bayileriyle verimli ve kaliteli iletişimi sürdürmek amacıyla düzenli bayi ziyaretlerine büyük önem verir. Modayı ve trendleri takip eden, bunu müşterisiyle paylaşan, yurtiçi ve yurtdışı satış kanallarından elde ettiği analizlere göre müşterisini yönlendiren satış ekibi; dünya standartlarında hizmet kalitesi için bilgilendirme, ürün yönetimi ve ürün danışmanlığı servisi de verir. 

 

SATIŞ SONRASI DESTEK HİZMETLERİ
Müşterileri ve bayilerinin talep ve beklentilerini profesyonel standartlarda karşılamaya öncelik veren Miss Poem, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrası süreçte de bilgi ve destek konularında çözüm odaklı hizmet vermeye maksimum titizlik gösterir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.