Üretim Ekibi
Üretim Ekibi

 

YILLIK 2 MİLYONUN ÜZERİNDE ÜRETİM  

Modern üretim ilkesi ve kaliteli ürün yaratma felsefesi Miss Poem’in başarılı markalaşma stratejisinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Bu felsefeden aldığı güçle Miss Poem kurulduğu 1994 yılından bu yana gelişim ve büyümeyi istikrarla sürdürmektedir. Gelişen teknoloji ağı ve değişen dünya koşullarını yakından takip ederek üretim kapasitesi ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak arttırır. Miss Poem’de üretim kapasitesinin yükselen bir grafik çizmesi, üretim alanına da doğru orantılı olarak yansımış ve 5000 metrekare alana ulaşılmıştır. Üretime başlandığı günden bu yana Miss Poem üretim alanı tam 14 kat büyümüş, aylık ortalama 250.000, yıllık 2 milyonun üzerinde üretim rakamlarına ulaşmıştır. 

 

NİTELİKLİ ÜRETİM SÜRECİ

Miss Poem’de üretim süreci içerisinde planlama ilk sırada yer alır. Bu birimde, ürünün tüm detayları titizlikle incelenerek satış planlaması yapılır. Ardından modelhane departmanı, belirlenen tüm koleksiyon işlem aşamalarını kusursuz olarak sonuçlandırır. Üretim aşamasında öne çıkan diğer bölüm satın alma tarafıdır. En yüksek kalite ve en uygun fiyat araştırmaları neticesinde aksesuar ve kumaşların satın alımı gerçekleştirilir. Bu ürünlerin kesim ve ön hazırlığı, Miss Poem’in kendi imalat alanında yapılır. Böylece dikim aşamasına hazır olan ürünler, uzman ekipler tarafından sağlık koşullarına uygun, modern üretim ünitelerinde dikim işlemine alınır. Kalite kontrolünden geçen ürünler sevkiyat için Miss Poem’in depolarına aktarılır. 

 

DETAYLARA ÖNEM VEREN, KALİTE ODAKLI ANLAYIŞ

Miss Poem, üretimini gerçekleştirdiği yıllık 6 koleksiyonu, dünya ile aynı zamanda müşterilerinin beğenisine sunmaya özen gösterir. Hazır giyim sektöründe geleceğin en önemli markası olma hedefine doğru hızla ilerleyen Miss Poem, ülke ekonomisine destek sağlamak için, üretiminin %100’ünü Türkiye’de gerçekleştirir.

Miss Poem 3 ana kategoride ürün grubu oluşturur:

Üst Grup: T-shirt, gömlek-bluz, triko, elbise, ceket, mont, kaban, yelek
Alt Grup: Pantolon, etek, şort, denim, kapri, tayt, tulum, salopet
Aksesuar Grubu: Çanta, ayakkabı, kemer, cüzdan, takı, atkı, bere, eldiven, şal, mayo, şapka, gözlük, saat.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.