Neden Misspoem Bayiliği ?
Neden Miss Poem Bayiliği ?


FAST FASHION VE TREND ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Yıllık 3 milyonun üzerinde, yıllık 5000 model üretim. Her gün 15 yeni model.. Hazır giyim sektöründe uyguladığı başarılı büyüme strajelileri sayesinde kısa sürede yurtiçi ve yurtdışında 130 shop ve 600’den fazla Corner sayısına ulaştı.

İSİM HAKKI

Mağaza açılışlarına isim hakkı ve royalty talep edilmemektedir.

UYGUN FİYAT

Detaylara önem veren, kalite odaklı anlayış için en uygun fiyatlar.

DESTEK

Miss Poem mağazası açıldıktan sonra satış yönetimi, personel seçimi ve eğitimi, ürün yönetimi reklam ve pazarlama çalışmaları gibi bütün opsiyonel kısımlara know-how bilgisi ile destek verilmelidir.

REKLAM VE PR ÇÖZÜMLERİ

Hedefe odaklı reklam ve pr çözümleri yaratıcı tanıtım stratejileri ve sponsorluklar, pazarlamada interaktif yaklaşımlar ile marka gücünü daha da arttırmaktadır.

GÖRSEL DÜZENLEME VE ESTETİK VİTRİNLER

Trendi yansıtan estetik vitrinler, Miss Poem kimliğini gösteren tüm basılı tasarımlar ve görsel sunum tekniklerini sürekli olarak takip eder. Detaylı planlanan iç düzenleme çözümleri, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için gereken tüm detayları mağazaya yansıtmayı içerir.

GİRİŞİMCİSİNE RAKİP OLMAMA

Miss Poem kendi mağazalarını açmayacak ve yatırımcısına rakip olmayacaktır.

ALT MARKA ÇEŞİTLİLİĞİ

Geniş ve zengin koleksiyon yelpazesi sunulmaktadır.


%100 Müşteri Memnuniyeti ve Sadakatı

Mağaza açılışının başarılı bir şekilde yapılması ve işlerin yolunda gitmesi için planlama aşamasına kadar her noktada yanındayız…

Genç Grubun Öncü ve En Hızlı Büyüyen Markası

15 – 35 yaş aralığını hedeflemektedir. Dünyada alışverişi en fazla yapan yaş grubu 15 – 35 olması, satış sirkülasyonumuzu arttırmaktadır.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.