Reklam ve PR Çözümleri
Reklam ve PR Çözümleri

HEDEFE ODAKLI REKLAM VE PR ÇÖZÜMLERİ 

Miss Poem’de pek çok mecrada pazarlama iletişimi faaliyetleri, alanında uzman reklam ekibi tarafından yürütülür. Bu ekip; ilk adımda araştırdığı tüketici görüşleri, trend, rekabet ve piyasa durum analizleri sayesinde çözüm odaklı stratejiler geliştirerek hangi reklam ve tanıtım aracını kullanması gerektiğine karar verir. Reklam ve halkla ilişkiler faaliyetlerini internet, televizyon, dergi ve radyo gibi genel kitle iletişim mecraları üzerinden gerçekleştirildiği gibi; açık hava kapsamında billboard, bina giydirme, araç giydirme, afiş, mega light ve tabela gibi alternatif mecralar da değerlendirilmektedir. 

 

PAZARLAMADA İNTERAKTİF YAKLAŞIMLAR

Reklam ekibi; yazılım ve donanımların bütünleşmesi, dijital teknolojilerin özellikle internetin yaygınlaşması, kitle iletişimindeki değişimin bilinciyle yenilikçi etkileşim fırsatlardan da faydalanır. Genç ve dinamik bir marka olan Miss Poem, reklam çalışmalarında gençlerin yaygın olarak kullandığı sosyal medyayı “interaktif pazarlama fırsatları” açısından etkin şekilde değerlendirir. 

 

YARATICI TANITIM STRATEJİLERİ

Ekip ayrıca iletişim araçlarını, reklamın etkinliği ve izleyiciye erişilebilirliği açısından sıklıkla denetleyerek faaliyetlerini sürdürür. Yaratıcı stratejiler üretir, iletişim yöntemini ve kanallarını belirler. Marka bilinirliğini ve itibarını yükseltmek ve ürün satışlarını arttırmak amacıyla Miss Poem ekibi ulusal ve yerel bazda, gerektiğinde de özel hedef kitlelere odaklanan reklam çalışmaları gerçekleştirir.

 

SPONSORLUKLAR

Miss Poem proje bazlı olarak zaman zaman TV dizileri, TV programları, sinema filmleri, festivaller ve etkinliklere sponsorluklarda bulunmaktadır. Kurumsal yapısına uygun olarak ulusal ve uluslararası kanallarda sponsorluk çalışmaları yaparak marka gücünü daha da yükseklere çıkartmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.